SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani shitet banesa 65m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
103801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 65m2, ne katin e III-te, me bodrum, nxehje qendrore te Termokosit dhe 1 ballkon. Banesa eshte e rinovuar ne teresi. Çmimi: 110.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »