SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani, shitet banesa 80m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 80m2, ne katin e IV-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde dhe ka mundesi te mbindertimit. Çmimi: 1.200€/m2. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »