SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lakrishte, shitet banesa 65m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
103810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lakrishte, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 65m2, ne katin e XIV, me nxehje qendrore dhe 2 ballkone. Banesa eshte e rinovuar ne teresi. Çmimi: 65.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 49
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »