SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
103815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese (70m2).Me pamje nga qyteti, Gjendet ne katin e katert (4).Posedon lift dhe eshte e mobiluar. Gjendet ne lagjen Arberia (Dragodan) mbrapa Ministrise se Shendetesise.Numri i kontaktit 044-247-016
Informata rreth publikuesit
Hulusi
Gjakovë
044-247-016
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »