SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese Eksluzive ne ULPIANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa dy dhomeshe te Lagja Ulipana, e cila mund te perdoret per qdo veprimtari , shumica e banesave jane edhe zyre . Banesa eshte e renovuar se fundmi.dhe mobiluar dhe me ngrohje qendrore autonome (me rryme). Banesa ka 2 dhoma,trapezari,kuzhine, shpajz,2 ballkona,banjo,korridorBanesa gjendet ne katin e 4-te.

045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »