SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjentisht Lokali ne Dardani te Kroi i Bardhe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
103852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali te Kroi i Bardhe ne Dardani afer Postes se Madhe. Lokali ka siperfaqe 30 metra dhe ka pozicion shume te mire nga te trija anet. Njera ane ka pamje kah shkallet e postes,ana tjeter kah ambulanta e dardanise dhe ana tjeter kah pllatoja e kurrizit. Per momentin ne ate lokal gjendet Ordinance Stomatologjike e renovuar komplet,andaj eshte e pershtatshme per ordinance.
Informata rreth publikuesit
Fetah
Prishtinë
=37744340595
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »