SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(Shes) Trualli te QMI-5 HA (3500 i fundit)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:40
Madhësia :
5 m²
ID e produktit :
103873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.Shitet 5 HA toke te QMI, me dokumentacion te rregullt dhe i pershttatshem per qdo veprimtari .qmimi i volitshem, ( mos thoni masanej pse se bleva) vetem 3500/ari
2.Shitet toke ne Llapnasell, -rruga Per Livaxh ,1HA e3 Ari, qmimi 650 euro Ari
3,Shitet toke ne Llapnasell-rruga per Livaxh 2HA e 15 Ari,qmimi 450/ari
4.Shitet 30 Ari toke te QMI qmim 3700, 120 metra larg Rruges

Kontakt & Viber

045 87 87 77 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »