SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE IDEALE per qift NE ARBERI-REDONI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira,Banesa gjendet në lagjen Arbëria, përball hotel “Adria”, e ndërtuar nga kompania “Redoni”, në katin e parë. Posedon, parking të veçant për banorët e ndërtesës, liftin (me çip), ujë, rryma dhe ngrohja qendrore (është e veçantë për banesë) 24 orë. Banesa posedon Sallon me kuzhine, banjo, dhome fjetjes,korridor, ballkon,qmimi i volitshem
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »