SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE IDEALE TE QAFA TOPHANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
103876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te qafa, e tera e mobiluar extra , leshohet edhe per studente,banesa ka dy dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine, banjo , ballkon

Kontakt & Viber

045 641 794 dhe 045 87 87 77
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »