SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESE TE ROYALI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 banesa te royali me qmim shume te volitshem, ne katin e 7 ,ka 68 m2, 75 m2 dhe 98 m2, me nxemje qendrore te pamobiluar.

Kontakt & Viber

045 87 87 77 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »