SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
103882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banes me qira në lagjen: Ulpian, bulevardi i dëshmorve.
Banesa përmban: sallonin, dhomën e fjetjës, kuzhinën,banjon, 2 ballkona dhe shpajzin.
Informata rreth publikuesit
Behar
Fushë Kosovë
049818631
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »