SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANES TE QAFA PRISHTIN
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BANES TE QAFA PRISHTINE 93M2 NE KATIN 2 ME DY DHOMA GJUMI SALLON +KUZHINE E MOBILUAR BANESA KA DHE QIRAGJI ME QMIMI300EURO, QMIMI 800M2 euro i diskutueshem TEL: 044 889854 049889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »