SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa leshohet me qira banesa te ndertesat e Engineringut ne lagjen Bregu i Diellit afer banesave te kuqe.
Ka 84m^2 , 2 dhoma te fjetjes + sallonin me kuzhine, ndodhet ne katin e 6 me ashensor dhe e mobiluar
Ka parking te mjaftueshem.
Qmimi :300/muaj

Te interesuarit mund te lajmerohen ne nr: 049330020
Faleminderit
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »