SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija rruga e bledit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
103984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija 1 katshe rruga e bledit
-Dhome dite
-Kuzhine
-3 Dhoma te fjetjes
-1 Banjo
-Ballkon
-Garazhd per vetur
Munde te ndrrohet edhe me banes

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »