SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera gjindet afer parkut te qytetit per Qifte ose familjar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
ID e produktit :
103989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjindet afer parkut te qytetit

Leshohet per Qifte ose familjar

75 m katror, dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin dhe ballkoni qe ka qasje nga te gjitha dhomat

me pamje te mrekullueshme nga parku
Informata rreth publikuesit
Max
Prishtinë
+37745353335
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »