SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENTISHT KERKOJ BANESE ME QERA AFER QENDRES
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
103998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENTISHT KERKOJ BANES ME QERA NE QENDER BANESA DUHET TE JET ME SALLON DHE KUzHINE DY DHOMA GJUMIT E MOBILUAR. PAGUAJ DERI 350euro

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »