SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten ose ndrrohet me banes 13.5 ari ne Bardhos
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:43
ID e produktit :
103999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten ose ndrrohet me banes 13.5 ari ne Bardhosh afer rruges kryesore Prishtin-Podujev.


Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »