SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
104017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet banesa me qira ne Breg te Diellit,komplet e mobiluar ,me ngrohje qendrore, kati i trete ,sallon ,kuzhina,ballkoni 47 m2,leshohet per stundenta dhe familjar,banesa gjendet te banesat e hinta
cmimi 170 euro + shpenzimet komunale
info
Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »