SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villa ne Durrës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
185 m²
ID e produktit :
104042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet villa ne Golem dy katëshe e mobiluar komplet me pishin posedon 4 dhoma gjumi 3 banjo sallon dhe kuzhin garderob dhe parkin villa gjindet ne nje kompleks villash ne golem ne vi te dyt te detit ka oborr dhe 3.33 ari toke

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Havana, Cuba
049548548
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »