SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
104072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani Prishtinë.
Banesa eshte ne affersi te shkolles fillore "" Dardania ,, stacionin e autobusave si dhe te gjitha lokalet e nevojshme.
Ndertesa posedon dy lifta qe dhe punojn pa problem.
Banesa eshte 57m2 dhe ka terracë qe eshte ne vendim te baneses.
Dokumentacioni eshte i rregullt.
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Prishtinë
+37744170366
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »