SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa Me Qera Ne Prishtine (Aktash)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
104102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk jep banesen me qera ne prishtine (AKTASh) banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje te banushme,banesa eshte ne katin e 2,ka dy dhoma gjumi,sallon kuzhin banjo,qmimi eshte 350euro,

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail:erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »