SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG DIELLIT - TE ONTEXI
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
104107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Breg te Diellit me saktesishte te Ndertesat e Ontexit. Banesa gjindet ne katin e 9 (ashensori punon) eshte e pamobiluar perveq kuzhines dhe banjo. Banesa ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
wc

Banesa posedon uje 24 ore si dhe ngrohje qendrore nga Termokosi.

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »