SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa ne breg Diellit -prishtine
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
104110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i vjeter Bregu diellit blloku 6 hyra 2 nr 17 gjendet te furra qerimi 2 Banesa eshte katin e 5te 72. 2 dhoma gjumit 1 sallon 1 kuzhin 1 banjo 1 shpajz 1 ballkan m2 gjithashtu dhe podrumi dy dhoma . numri telit 045391724 email-sarandapreniqi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Saranda
+37745391724
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »