SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 55m2 me qira te Qafa, Pandora Tower.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
104119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 55m2 me qira te Qafa, Pandora Tower.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhoem dite. kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte ekstra e rregulluar dhe e mobiluar.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »