SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa tek Apollonia - F. Kosove
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
104124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në Lagjen "#Apollonia" - 1, kati IV, me sipërfaqe prej ~114 m2 neto dhe ka në përbërje: Dhomën e madhe të Dites, Tryezarinë, Kuzhinëne bar/shank, dhoma e Prindërve, 2 dhoma të Fëmijëve, Banjo dhe 3 Ballkon. Ka edhe Inverter të rrymës poashtu Ujë 24/7.
Çmimi 68.000 Eur.

për më tepër prona mund të vizitoni faqen tonë në FB duke klikuar në link: www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate    

ose na kontaktoni ne nr. tel. +386 49 406 409 ( #Viber )
apo e-Mail: banesat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »