SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes shtepin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
ID e produktit :
104134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepi 108m2 bashke me 1200m2 ku eshte e ndertuar shtepia.. gjithashtu shes dhe 9000m2 toke bujqesore. GJITHSHKA ESHTE ME HIPOTEK. Ne cmim eshte e perfshire shtepia bashke me 1200m2 toke ku eshte ndertuar shtepia. < 0665444909>
Informata rreth publikuesit
Fabian
Sukth
katund i ri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »