SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese LUKSOZE-RENT FLAt
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa luksoze ne bregun e diellit tek rruga B , mbi maxi market

Banesa eshte 110 m2 dhe eshte ndertim i ri

Sallon me kuzhine , kuzhina eshte e paisur me te gjitha elementet e reja

3 dhoma gjumi te mobiluara , njera dhome e gjumit ka garderobe dhe banjo

Banjo kryesore
Utilit (shpajz)
Ballkon i madh me pamje nga rruga B

Uje 24h , nxemja eshte nen dysheme , dhe eshte me rryme , se shpejti edhe me termokos

Banesa ka lokacion te shkelqyeshem , 10 min ne kembe eulexi , 5 min fitness center , market 24h ne objekt , parkingu para baneses , dentist ne objekt dhe shume dyqane tjera.

Vlene te theksohet se ne kat eshte vetem nje fqinj dmth 2 banesa ne kat

, uji dhe mbeturinat perfshihen ne cmim

Gjithashtu banesa edhe mund te shitet....cmimi i shitjes eshte 112.000 euro e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »