SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 63m2 në Bregun e Diellit M1
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Prishtinë në Lagjen Bregu i Diellit, perball Furres Qerimi 2 (banesat e Hinta), kati i III-të ndertim i vjeter.
Banesa posedon :
1. dhomë te fjetjes,
1. sallon,
1 kuzhin me trepezari
1. koridor,
1. banjo dhe
2. ballkona.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »