SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes në Lagjen e spitalit 54400€
Çmimi :
€680.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
104182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 80m2 në lagjen e spitalit. Te "viva fresh" Banesa ka këtë renditje: SALLON DHE KUZHINË DY DHOMA GJUMI NJË BANJO NJË SHPAJZ KORIDOR TERASA BANESA GJINDET TE RRETHI RRUGA PËRBALL (VIVA FRESH) KA INFRASTRUKTUR TË PLOT DHE ËSHTË NË PËRFUNDIM E SIPËR. TEL. 049 477 433 & 045 200 782 049477433

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
049477433
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »