SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim trojet te Hotel Emerald
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
ID e produktit :
104199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim trojet te Hotel Emerald
njëri truall është 4 ari ( 400m2) dhe
tjetri është 3.80 ari (380m2)
çmimi: 8300

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »