SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 100m2 me qira te Bregu i Diellit.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Privat
ID e produktit :
104208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 me qira te Bregu i Diellit.
Banesa gjendet afër tek Pro Credit Banka afër Xhambazve dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1.Sallon
2.Dhoma gjumi
1.Kuzhinë
1.Banjo


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »