SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 37m2 në shitje në Ulpianë.
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
104234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 37m2 në shitje në Ulpianë.
Banesa gjendet afër banesave të YU programit dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz

Banesa ka diku rreth 45m2 faktike të shfrytëzueshme mirëpo në dokumentacion, në fletë poseduese ka 37m2. Banesa është e renovuar.


Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »