SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 90m2 me qira ne Qendër, në Shesh.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:43
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
104290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 90m2 me qira ne Qendër, në Shesh.
Zyrja gjendet përballë SËISS DIAMOND HOTEL dhe është në katin e II-të.
Zyrja ka gjithsej 3 Njësi pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo si dhe 1 Ballkon

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »