SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 210m2 me qira në Aktash.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 210m2 me qira në Aktash.
Shtëpia gjendet afër Raiffeisen bank, Rr. Rexhep Mala dhe ka qasje shumë të lehtë në qendër të Prishtinës.

Shtëpia është 2 katëshe ku përfshihen:
- Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Oborr

- Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon

*** (Në çmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha obligimet dhe shpenzimet me të cilat ngrakohet shtëpija)***

Shtëpia ka ngrohje qëndrore (e cila mirëmbahet nga vetë pronari i shtëpisë, I cili banon ngjitur me shtëpinë e cila jepet me qira), ka Parking Privat, Kondicioner si dhe Oborr.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »