SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA, Shtepia me qera ne Dragodan, Dy kateshe secili kat me hyrje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
104299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
QERA, Shtepia me qera ne Dragodan, Dy kateshe secili kat me hyrje te veqant. Kati i pare posedon dy dhoma te medha gjumi, sallon, kuzhine, banjo, koridor dhe terase. totali 130 m2

Kati i dyte, Dy dhoma te medha gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe koridor.

Leshohen ndaras ose sebashku Me nxemje qendrore 24 ore.

Cmimi sipas marreveshjes! Sepse qiradhenesi i mbulon te gjitha shpenzimet(Uje,rryme,nxemje etj)

Kontakt 049 559 144

aldo-ks.com/ info@aldo-ks.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »