SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN DY LOKALE NË DARDANI
Çmimi :
€22,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:49
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
104319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN DY LOKALE NË DARDANI, AFËR SHKOLLES “XHEMAJL MUSTAFA. 1). NJËRI NË KATIN PËRDHES, ME SIPËRFAQE 150m2, I RENOVUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 1500Є m2, LSHOHET EDHE ME QERA, 1000Є QERAJA MUJORE, MBI NJË VIT KONTRATË QERAMARRESI FITON DISA MUAJ FALAS QERAN, 2). DHE TJETERI NË KATIN 1 MBI TË, ME SIPËRFAQE 150m2, I RENOVUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 1500Є m2, DHE PO I NJËJTI ËSHTË ME QERA 1000Є NË MUAJ DERI NË FUND TË VITIT 2017, SHITET BASHKË DHE NDARAZI.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »