SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
trualli 1.24 ari
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
124 m²
ID e produktit :
104325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI 1.24 ARI 45000€ I zbritje ne 33000€ PERSHTATSHEM PER SHTEPI BANIMI KA 10 METRA GJONSI DHE 12.4 METRA GJATSI KA KANALIZIMIN UJISJELLSIN Dhe esht vendi i pastruar GJENDET NE PRISHTIN RRUGA 1 TETORI AFER PARKUT TE QYTETIT MPRAPA HOTEL SIRIUS VI AJRORE 600 METRA DOKUMENTACION I RREGULLT BEHET PERKTHIMI I MENIHERSHEM SHIKONI FOTOT ESHTE KOPJA E PLANIT {NE STOM TE RRUGES} SHITET TE INTERESUARIT LE TE LAJMROHEN NE NR +37745 570849 mund te me kontaktoni edhe ne whatsap ne ket numer kush esht i interesuar per truall te mir e te lir as sa nje banes ne prishtin e kemi ne qmimi i volitshem per kush ja din rendesin qytetit pres bleres serijoz Ndrrim i mundeshem me 2 banesa nga 60 kfadrat ne fush kosov me ndrrim qmimi nuk zbritet ose me 1 banes nvaret qmimi i baneses diferenca te shtohet me pare ndrrim edhe me vetur vlera e vetures seri ne 15000 €Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Fushë Kosovë
045570849
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »