SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen Me Qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
104338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Gjindet afer Shkolles te mesme Gjin Gazulli dhe afer rruges kryesore qe te qon per ne Germi , Banesa esht ne KATIN e DYT ,Banesa ka nje SALLON ME KUZHIN DHE NJE TARAS , KA NJE DHOM TE FJETJES ME TARAS , KA NJER KORIDOR DHE NJE BANJO wc .
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
045663775
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »