SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) BANESEN KOMPLEKSI ROYAL-KATI I DYTE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Kompleksi e Royalit, kati i Dyte
Banesa eshte extra e mobiluar , ka sallon me kuzhine dhe trapezari ,dhome fjetje,ballkon,banjo,korridor,me nxemje qendrore,,me pamje nga Lindja,parking te mjaftueshem ,
Kontakt & VIBER
045 641 794
PRESIM VETEM BLERES SERIOZ
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »