SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne tophane
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
104371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka kuzhine me sallon, dhomen e gjumit, korridorin, banjon dhe ballkonin. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e 7. Banesa gjendet perballe lagjes Qafa, si dhe ka ashensor qe mirembahet nga kompania Hymer Kleeman. Po ashtu ka hapesire per parkimin e automjeteve.
Informata rreth publikuesit
Erkan
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »