SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 150 Ari Toke ne Rugove te Pejes,
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
10438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ka nje pozit te mire gjeografike , dhe nje pamje te bukur.


049/285 767
Informata rreth publikuesit
Artan
Pejë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »