SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE TE REST.PISHAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese te restaurant pishat, banesa eshte ne katin e trete,
e mobiluar,Banesa posedon,2 dhoma te fjetjes,kuzhinen ndaras dhe trapezarin, banjo 2 ballkona,koridor ,
Qmimi i volitshem
Banesa leshohet prej 01.12.2015
Kontakt & VIBER
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »