SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Rr.Vllezerit Gervalla
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
104471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Rr.Vllezerit Gervalla KATI 5 BANESA KA: 2 DHOMA GJUMI , SALLONIN+KUZHINEN, BANJO , DHE BALLKONI BANESA ESHT E MOBILUAR DHE E GATSHME PER BANIM. PER ME SHUM INFORMATA :
Viber : +37745-697-636 ose +37745-416-159
Informata rreth publikuesit
Arlind
+4915780766668
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »