SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje te Sllovenia e Sportit
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:04
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
104488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden te Sllovenia e Sportit :
85m2 - kati I dhe
85m2 - kati IV.

Cmimi 900 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »