SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 300m2 me qira në Taslixhe.
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 300m2 me qira në Taslixhe.
Shtëpia gjendet afër Parkut të lojërave, me një investim mjaft të mirë dhe pozitë shumë të mirë, shtpia ofron kushte të mira banimi, mirëpo mund edhe të shfrytëzohet si hapësirë afariste.

Shtëpia ka gjithsej 3 kate, ku përfshihet:
- Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Depo (sistemi i ngrohjes)
- Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
1. Verandë
- Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo

Shtëpija është e pajisur me Kamera, Alarm Sigurie (dhe Panik Buton), ngrohje me Pellet dhe Naftë si dhe hapësira të mjaftueshme gjelbërimi. Gjithashtu ka edhe Garazhë.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »