SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE SALLA 1 TETORI(familjar&student)
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
104509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira e cila gjindet tek Salla 1 Tetori afer davidoffit,banesa gjindet ne katin e parë eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine(e veçantë)
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon
Leshohet per familjarë dhe studentë

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ny
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »