SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera, Rr. B, Bregu i diellit, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
104511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Bregun e diellit Prishtine, Banesa gjendet ne kompleksin Iliria Building perkatesisht te stacioni i fundit i 4-shit. Banesa ka nje siperfaqe prej 65 m2, eshte ndertim i ri dhe e pa banuar me pare. Fotot jon me banese te pa mobiluar por mund te mobilohet shume shpejt. Ndertimi eshte modern sic shihet ne foto.
Informata rreth publikuesit
arsim
Prishtinë
044 509 511
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »