SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim shtëpinë në Graçanicë
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:08
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
104517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim shtëpinë në Graçanicë me 65.m2 dhe 7 ari tokë + një shtëpi ndihmëse

çmimi: 67.000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »