SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshojmë banesë me qera në Fushë Kosovë
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
ID e produktit :
104522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojmë banesë me qera në Fushë Kosovë me 1 dhomë gjumi , dhomë dite , kuzhinë , banjo , banesa gjendet te fakulteti AAB dhe është 55m2

çmimi:200Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »