SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjerë
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
104546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i ri, nga kompania Naki Trade. Banesa posedon 38m2, eshte ne katin e 7-te. Mobiljet jane te hjitha te reja dhe funksionale. Banesa ka nje dhome, kuzhine me trepezari, banjo me tush kabine dhe ballkonin. Lifti eshte ne funksion shume te mire, eshte me kartela (qipa). Adresa e baneses eshte: Rr. Sali Nivica Ob. 1, perballe permendores se Ibrahim Rugoves, apo mbi parkun e qytetit. Banesa ka nderlidhje dhe me Rrugen B, rreth 200m. Banesa eshte e lire nga 1 Dhjetori, por prezentimi mund te behet edhe tani, cdo te hene dhe te premte nga ora 11:00-16;00h.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
044638638
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »